11
Led

Šatní skříně na míru

Posted By in Bydlení

Pořízení šatní skříně na míru, jakožto prostoru sloužícího k uložení velkého množství textilu, se dá pojmout buďto jako ryze pragmatickou rutinu, spočívající v zakoupení nábytku, do kterého se oblečení vejde, nebo jako zajímavou a kreativní záležitost, díky které bude Vaše šatní skříň zhotovena přímo na míru.

Šatní skříně – moderní a vkusné

Aby mohl být byt označen za moderní a vkusně zařízený, není třeba, aby překypoval luxusními doplňky, obrazy nebo nábytkem. Vsadíte-li na minimalismus, můžete do svého bytu dostat odlesk luxusu s minimálním úsilím a za nízké ceny a to prostřednictvím šatních skříní na míru.
Díky společnosti Indeco si můžete volit ze šatních skříní mnoha stylů či mnoha barevných provedení. Pokud disponujete nedostatkem prostoru, tak je vhodné vybrat si skříň na míru s posuvnými dveřmi. Šatní skříně s posuvnými dveřmi mohou nejen oživit a prosvětlit interiér, ale také přebírají roli největšího úložného prostoru. Lze je nechat vyrobit na zakázku, což je ideální pro řešení atypických prostorů a individuálních potřeb.

Šatní skříně na míru při nedostatku prostoru

Šatní skříně na míru jsou také ideálním řešením při nedostatku prostoru v půdních bytech. Jedinečnost skříně na míru spočívá v přizpůsobení jakémukoli prostoru. Připočteme-li moderní nadčasový vzhled, variabilitu vnitřního uspořádání, pak se stává vestavná skříň neocenitelným nábytkovým kouskem, který můžete využít pro každou místnost, podkroví nevyjímaje.
Šatní skříně se primárně vyrábějí z lamina a na výběr je nepřeberné množství barevných odstínů – např. buk, ořech, třešeň a mnohých dalších. Vše tedy záleží jen na Vašem vkusu. Pokud si ovšem zakládáte na originalitě, tak té se meze opravdu nekladou. Pokud se nespokojíte pouze s dekórem dřeva, tak můžete svou skříň potisknout svým oblíbeným motivem, vzorem.

Jak již bylo řečeno, tak v případě dveří si můžete zvolit dveře posuvné. Dveře mohou být také vyrobeny z různých materiálů a mohou být potisknuty různým potiskem. Moderní a zároveň praktické je pořídit si šatní skříň se zrcadlovými dveřmi. Prázdný prostor místnosti rázem ztratí na vzdušnosti, když ho zaplníte nábytkem, což ovšem neplatí u šatní skříně se zrcadlovými dveřmi. Šatní skříně se zrcadlovými dveřmi se totiž postará o optické zlepšení proporcí dané místnosti. Stačí k tomu jen málo, místo skříně s plnými dveřmi, zvolit skříně s dveřmi zrcadlovými.

Leave a Reply