26
Zář

Předokenní rolety chrání před světlem

Posted By in Bydlení

Nikde se necítíme tak dobře, jako doma. A pohodlí našeho domova je velmi důležité zvláště, když se okolní svět neustále zrychluje. Díky roletám, stínícím prvkům a dalším automatickým systémům činí náš život snadnější a komfortnější. Více než 2/3 lidí vědí, že elektricky ovládané rolety šetří náš čas. Nezáleží na tom, jestli zapínáte vařič nebo kávovar, v moderní domácnosti skoro všechno funguje automaticky nebo na stisknutí tlačítka. Také rolety se vytahují a zatahují jako mávnutím kouzelného proutku.

Spínací hodiny zaručují, že se rolety ráno a večer vytahují a zatahují na minutu přesně. Některé spínací hodiny dokonce fungují i v závislosti na měnící se době západu a východu Slunce. Pokud máte možnost odpočívat, zatažené rolety vám zaručují klid a soukromí, jelikož automatika se jednoduše přizpůsobí vašemu přání. Když chcete, aby Slunce proniklo do vašeho domova, stačí stisknout tlačítko. Vysoce kvalitní pohon lehce vytáhne roletu.

Rolety na elektrický pohon během dne tlumí ostré sluneční světlo a teplo a vytvářejí v pokoji příjemnou atmosféru s měkkým světlem, také zabraňují nechtěným odleskům slunečního světla, například když sledujeme televizi a to všechno pouhým stisknutím tlačítka. Obsluha tohoto zařízení je v pravém slova smyslu hračka. Můžete také naprogramovat různé polohy rolety. Rolety Proalu jsou vyráběny pouze z těch nejkvalitnějších dílů, které jsou z tuzemské i zahraniční produkce, více informací o firmě Proalu naleznete na našich stránkách.

3 Responses to “Předokenní rolety chrání před světlem”

  1. My Post – Předokenní rolety chrání před světlem Says:

    [...] Copywriting Posted on Monday, September 26th, 2011 at 10:13 am In Info | Comments RSS [...]

  2. Předokenní rolety chrání před světlem | Biz ProfiGroup Says:

    [...] Copywriting [...]

  3. Předokenní rolety chrání před světlem Says:

    [...] Copywriting Posted in Info | Tags: chrání, pred, Předokenní, rolety, světlem [...]

Leave a Reply