21
Čer

Poznejte kvalitní mobilní klimatizace za dostupné ceny

Posted By in Bydlení

S blížícím se létem přichází i vysoké teploty a dusno, které nepříjemně ovlivňuje nejen náladu, ale také pracovní výkon. A nemusí se jednat jen o kanceláře, ale také o domácnosti, anebo vaši chatu či chalupu. I zde je mnohem příjemnější, když se můžeme skrýt před dusným počasím do oázy chladu. Řešením je klimatizace.

Pro velkou část domácností a kanceláří je však nemyslitelné pořízení klasické klimatizační jednotky. Jednak z důvodů nutných stavebních úprav, ale také díky vyšší ceně těchto zařízení. Přesto je zde řešení. Tím je mobilní klimatizace.

Právě nyní, na začátku letní sezóny, se mobilní klimatizace objevují v nabídkách mnoha firem a dokonce i v řetězcích několika supermarketů. I právě zde bychom měli být při nákupu obezřetní a neskočit na lákavou nízkou cenu. Mobilní klimatizace není zařízením, které na konci sezóny vyhodíme. A stejně tak bychom před začátkem dalšího léta neradi zjistili, že nechladí. Proto bychom se měli, spíše než na supermarkety kde prodávají potraviny, nebo obchody kde nabízejí od hmoždinek po hnojivo, poohlédnout při výběru mobilní klimatizace po odborném prodejci. Ten klimatizacím rozumí více než zaměstnanci oddělení zahrada, ale především prodává kvalitní zařízení a poskytuje i řadu dalších služeb.

Jistě si řeknete, že u specialisty na klimatizace bude zařízení výrazně dražší, než v nějakém hobby marketu… Ale toto již dávno neplatí. Společnost KLIMA RAPID nyní nabízí v akci mobilní klimatizaci Tango od firmy MIDEA za příjemnou cenu 6850 Kč bez DPH. Tato kvalitní mobilní klimatizace o výkonu 2,6 kW je vhodná do bytů, kanceláří, chat, chalup, ordinací, ale také do místností, v nichž je váš server. Použitý kompresor pro chladící okruh je od známého japonského výrobce Toshiba. Klimatizace má i funkci topení. To se hodí nejen při chladnějších letních večerech, ale také v zimě, kdy je možné ji využít jako teplovzdušní ohřívač. Navíc dokáže pracovat i jako vysoušeč. Samozřejmostí je pak dálkový ovladač a řada programovatelných funkcí včetně časovače.

Za nákupem kvalitní klimatizace se zkrátka vyplatí vyrazit za profesionály. Dobrý prodejce navíc vždy rád a ochotně poradí a poskytne nadstandardní servis.

Pro bližší informace (nejen) o mobilních klimatizacích, navštivte internetové stránky www.klimarapid.cz.


One Response to “Poznejte kvalitní mobilní klimatizace za dostupné ceny”

  1. Poznejte kvalitní mobilní klimatizace za dostupné ceny | Brumov village site Says:

    [...] Copywriting [...]

Leave a Reply