30
Lis

Plastové jímky jsou levné

Posted By in Bydlení

Jímky jako takové se používají především v místech, kde není odvod přímo do kanalizace, což může být kdesi na samotě, v malých vesnicích či v chatových oblastech. Naše společnost Bazény-výroba veliké množství standardních velikostí jímek, ovšem samozřejmostí zůstává, že pokud by si zákazník přál plastovou jímku dle vlastního přání, rádi mu vyhovíme. Plastové jímky jsou vyrobeny ze 100% plastu – polypropylenu, který vyniká dlouholetou životností, nízkou hmotností a v souvislosti s touto vlastností i jednoduchou manipulací, tudíž se nám značně usnadní převoz i instalace. Velmi důležitá je i 100% voděodolnost, která zaručí, že fekální odpady, které jímka pojme, neznečistí spodní vodu. Plastové jímky od naší společnosti jsou zpracovány velmi pečlivě.

Díky svým mnohaletým zkušenostem na českém trhu jsme si zde upevnili kvalitní místo s kvalitními referencemi a řadou spokojených zákazníků. Produkty, které jdou od nás, disponují vysokou jakostí.

Plastové jímky od firmy Bazény-výroba lze použít v domě s moderním hygienickým zařízením (WC, koupelna, teplá voda). Při počtu pěti obyvatel musíme však počítat nejméně s 0,5 až 0,8 m3 splašků denně, tj. při vyvážení jednou měsíčně by jímka měla mít objem 15 až 25 m3. Plastové jímky od společnosti Bazény-výroba jsou určené jak pro běžné, tak i pro extrémní používání, jsou navíc vysoce odolné proti poškození a dosahují vysoké životnosti.

Leave a Reply