30
Bře

Naše návrhy interiérů za Vás vymyslí originální design bytu

Posted By in Bydlení

Připravte se to, že zrealizuje váš nápad do Vašeho interiéru. Návrhy interiérů nejsou pouze o výběru barev a tkaniny, ale spolupracuje i s dodavateli nábytku a interiérových doplňků. Protože tato profese těží z uceleného vzdělání, studia věci jako perspektivy, kreslení, proporce, barvy a zpracování. Přidáme určité zázemí v dějinách umění a kulturního studia a jak používat takové prvky, jako je textil, nábytek a osvětlení. Provedeme vás kritickými oblastmi návrhu včetně stavebních možností, zdravotních a bezpečnostních norem, udržitelných postupů, architektuře i psychologie.

Návrhy interiéru vám rádi představíme jako 3D vizualizaci – do svého interiéru můžete alespoň očima vstoupit dříve, než bude realizován. Pamatujeme na vše! Firma Apparel zpracovává na klíč i interiéry kanceláří, restaurací nebo třeba ordinací a čekáren, ale naší doménou jsou bytové interiéry. Baví nás totiž bytové interiéry společně s Vámi vytvářet, hledat optimální řešení a realizovat originální nápady. Interiéry bytů se od sebe mohou lišit i tehdy, když jsou rozměry pokojů unifikované, jako třeba interiéry bytů na sídlištích. Udělat ze čtyř holých stěn bytový interiér, přívětivé prostředí vašeho domova, místo, kam se celá rodina těší, to je pro nás výzva. Snažíme se pochopit vaše nároky, názory i nápady a realizovat je. Učíme se od vás o bytových interiérech víc, než z moudrých knih.

Kompletní návrhy interiérů včetně 3D vizualizací: cena individuální dle typu projektu a rozsahu prací dle dohody s klientem (cena bude odečtena v poměrné částí k realizované objednávce).

One Response to “Naše návrhy interiérů za Vás vymyslí originální design bytu”

  1. Naše návrhy interiérů za Vás vymyslí originální design bytu « Blog ABClinks.cz Says:

    [...] Copywriting [...]

Leave a Reply