29
Srp

Matrace Curem C 5000 EGO od rosty.cz

Posted By in Bydlení

Matrace Curem C 5000 EGO pomáhá předcházet a případně i mírnit pohybové, svalové a kloubní bolesti

Matrace Curem vznikají speciální technologií nástřiku pěny. Tento způsob vysokoobjemových viscoelastických pěn, reagujících na teplotu, pomáhá navozovat Vašemu tělu velice příjemný pocit „stavu beztíže“. Kombinací různých tuhostí pěn Curemfoam docilujeme maximální stability páteře při všech režimech spánku (na zádech, na boku…) i při pouhé relaxaci. Všechny zóny matrace efektivně vyrovnávají tlak vyvolávaný jednotlivými partiemi lidského těla. Kombinací těchto dvou technik (viscoelastická pěna, komfortní zóny) nabízejí matrace značky Curem skutečný odpočinek pro Vaše tělo i Vaši mysl.

 

Jádro z HR foam je opatřeno ventilačními kanálky pro odvod par a ložnou plochou složenou ze špičkových CuremfoamTM pěn dvou různých tuhostí a objemů (visco pěna CuremfoamTM 50 kg/m3 2 cm, visco pěna CuremfoamTM 85 kg/m3 9 cm, HR pěna 45 kg/m3 10 cm, klíny z BIO-SOYA termoaktivní pěny), doplněných čtvrtou vrstvou – ramenními klíny. Ramenní klíny tvoří tzv. “ramenní kolébku“, která upravuje tuhost v oblasti ramen a zvyšuje setrvačnost efektu líných pěn. Je vyrobena z termoaktivního BIO materiálu na bázi přírodních olejů ze sóji. Kombinace těchto pěn zaručuje hluboký a klidný spánek

Matrace Curem C 5000 EGO má na dotek velmi příjemný potah Cooper, prošitý 2 cm vysokou vrstvou visco pěny. Potah Cooper je snímatelný a pratelný na 60°C.

K matraci je dodáván ZDARMA luxusní matracový chránič, který je možné prát do teploty 60°C – chrání matraci před znečištěním a prodlužuje životnost matrace.

Záruka: regresivní záruka 10 let na jádro matrace. Od 0-6 let má zákazník právo na plnou úhradu. Od 7-10 let bude úhrada krácena o 20% za každý rok.

K matraci je dodáván ZDARMA matracový chránič, který je možné prát do teploty 60°C – chrání matraci před znečištěním a prodlužuje životnost matrace.

Matrace do postele Curem patří do kategorie nejluxusnějších a nejpohodlnějších matrací na trhu. Matrace Curem svým designem patří ke špičkovým klenotům každé ložnice. Tuto matraci maximálně doporučujeme.

Matrace Curem byly zařazeny do programu důkladného testování a posuzování klinické kvality.

One Response to “Matrace Curem C 5000 EGO od rosty.cz”

  1. Matrace Curem C 5000 EGO od rosty.cz | Brumov village site Says:

    [...] Copywriting [...]

Leave a Reply