8
Pro

Klimatizace do bytu, domu i do kanceláře od KLIMA RAPID

Posted By in Bydlení

KLIMA RAPID, spol. s r.o. exkluzivně zastupuje klimatizace značky MIDEA pro Českou republiku a Slovensko a provádí také kompletní dodávky klimatizací DAIKIN, Panasonic, Sanyo, Toshiba, MIDEA, Mitsubishi, Fujitsu, LG i dalších značkových zařízení.

Společnost se dále zabývá distribucí vzduchotechniky, čističek vzduchu a tepelných čerpadel včetně montážních prací, údržby a servisu.

Klimatizace

Mezi hlavní značky v nabídce KLIMA RAPID patří klimatizace MIDEA, PANASONIC a DAIKIN. Vybrat si můžete ze tří kategorií, jsou to:

klimatizace mobilní

- klimatizace pro dům, byt či kancelář

- centrální klimatizace

Každá kategorie se liší použitým typem technologie, výkonem, způsobem montáže a instalace a v neposlední řadě samozřejmě i cenou. Výběr je potřeba konzultovat s odborníkem, sdělit mu svá přání a své požadavky a na jejich základě a typu klimatizovaného prostoru teprve zvolit vhodný model.

Centrální klimatizace

Využívají se pro chlazení vzduchu ve více místnostech, nejčastěji v různých větších kancelářských, administrativních či obchodních komplexech nebo prodejnách. Na jednu venkovní jednotku je v případě centrálních klimatizací možno napojit až 16 jednotek vnitřních. Centrální klimatizační jednotky umožňují jak chladit, tak i vytápět na principu tepelného čerpadla vzduch-vzduch.

Tepelná čerpadla

Zjednodušeně řečeno fungují tepelná čerpadla opačným způsobem než klimatizace. Zatímco klimatizace vnitřní prostory chladí, tepelná čerpadla se využívají k jejich vytápění nebo např. k ohřevu vody. Vybrat si můžete ze sortimentů značek PANASONIC, MIDEA, DAIKIN a SANYO. Výběr je opět vhodné nejprve zkonzultovat s vyškoleným profesionálem a teprve poté zvolit nejvhodnější model.

Samozřejmostí je u KLIMA RAPID profesionální servis, opravy, údržba, kontrola a revize veškerých nabízených produktů. O detailech nabídky KLIMA RAPID se můžete podrobně informovat na webu www.klimarapid.cz nebo přímo na stránkách jejich oficiálního obchodu http://obchod.klimarapid.cz.

4 Responses to “Klimatizace do bytu, domu i do kanceláře od KLIMA RAPID”

 1. Klimatizace do bytu, domu i do kanceláře od KLIMA RAPID | Brumov village site Says:

  [...] Copywriting [...]

 2. » Klimatizace do bytu, domu i do kanceláře od KLIMA RAPID > MyBlog Says:

  [...] Copywriting Tags: bytu, domu, kanceláře, klima, klimatizace, RAPID Dec09 Comments (0) [...]

 3. Klimatizace do bytu, domu i do kanceláře od KLIMA RAPID « Blog ABClinks.cz Says:

  [...] Copywriting [...]

 4. Klimatizace do bytu, domu i do kanceláře od KLIMA RAPID Says:

  [...] Copywriting Posted in Info | Tags: bytů, domů, kanceláře, klima, Klimatizace, RAPID [...]

Leave a Reply