16
Srp

Jímky jsou naším primárním produktem

Posted By in Bydlení

Jímka je obecně nádrž, která je určená k zachycení odpadních vod. Používá se zejména v prostorách, kde není možné napojení na stokovou síť s čistírnou odpadních vod.

Téměř vždy se jímky umísťují pod zemí, kde jsou napojeny na odpadní kanalizaci z domu. Jímky jsou vyrobeny jako vodotěsná nádrž. Svědčí o tom i takzvané Osvědčení o zkoušce vodotěsnosti dle ČSN750905. Kruhové víko má na své spodní straně systém žeber, která jsou přivařena k vnitřnímu plášti a ke středovému sloupku. A plastové jímky nejsou žádnou výjimkou. Splňují naprosto všechny požadavky a normy. Plastové jímky mají ovšem navíc několik pozitiv oproti standardním betonovým jímkám a podobným. Jsou v porovnání velmi lehké a jejich montáž, instalace a usazení je tak velmi snadné.

Veškeré jímky jsou certifikovány a je na ně vydáno stavební technické osvědčení. Použitý materiál odpovídá ČSN a je certifikován hlavním hygienikem ČR. Veškeré výrobky jsou testovány hydrostatickou zkouškou. U všech typů jímek se musí vybetonovat základová betonová deska s armaturou o síle nejméně 15-20 cm. Betonová deska musí být větší o 15 cm z každé strany, než dno jímky. Poté usadíme jímku na betonovou desku a provedeme obetonování jímky vlhčenou betonovou směsí. (Beton sypeme v několika etapách po cca 50 cm). Poté se zabetonuje celá jímka betonovou směsí s armaturou.

Se službami, které nabízíme, budete nadmíru spokojeni a získáte maximální komfort za minimální cenu. Plastové jímky jsou nabízeny v kruhovém či oválném tvaru. Pokud se zaměříme na typ kruhový, můžeme Vám nabídnout plastové jímky o průměrech od 100 cm do 324 cm, ve standardních výškách 150 + 30 cm a ceny se pohybují od 6400,- Kč bez DPH do 27500,- Kč bez DPH. Plastové jímky disponují dlouholetou životností.

3 Responses to “Jímky jsou naším primárním produktem”

  1. Rochelle Says:

    My remote buontts for guide, last and all four arrows do not woWhe tried with key fix, it wirks some time during the morning, but again do not work in afternnon and evening. I have tried all corrective actions on the guide, but no avail. My remote is RC2655005/01B. My STB is only few months old, and Mu Tv is Toshiba, 3 years old. A similar remote works well on my Living Room Tv Please HELP!

  2. car insurance quotes nyc Says:

    It’s wonderful to have you on our side, haha!

  3. similar prices Says:

    Haha, shouldn’t you be charging for that kind of knowledge?!

Leave a Reply