15
Lis

Firma Krby Kozák vyrábí kvalitní krby i krbová kamna

Posted By in Bydlení

Firma Kozák již několik let dodává typizované i atypické krby pro své zákazníky. Jde o klasické krby do domácností i na zahrady. Krby s krbovou vložkou je vhodná alternativa pro velmi efektivní vytápění domácností. Mezi přední funkce krbové vložky patří maximalizace tepelného efektu.

Na rozdíl od otevřených krbů mají krby s vložkami mnohem vyšší tepelnou účinnost (nejnižší účinnost uzavřených krbů se pohybuje mezi 65 – 80%). Spotřeba paliva je výrazně nižší než u otevřeného krbu. Další výhody krbových vložek jsou úspory tepla (až o 70%), nízká prašnost a kouřivost atd. Díky krbovým vložkám můžete vytápět také okolní místnosti.

Na našich stránkách naleznete krby rozsahu v cenovém rozsahu od 16.000, – Kč do 90.000, – Kč. Cena závisí na zpracování – designu, prosklení a hlavně výkonu krbové vložky. Samozřejmě jako výrobci krbů na zakázku jsme schopni vsadit jakoukoliv krbovou vložku do krbové sestavy na vyžádání.

Krbová kamna jsou hřejivým doplňkem moderního domu nebo chaty či chalupy, kde tvoří teplé a útulné pohodlí domova nebo jen relaxační atmosféru při pohledu do plamenů. S krbovými kamny získá váš byt vhodný a elegantní doplněk, nadčasový design a teplo stmelí rodinu a zapůsobí na přátele. Naše společnost nabízí kamna norské značky Jotul, italské společnosti Nordica nebo od francouzské firmy Franco Belge.

Zajímavostí je, že do krbových kamen lze nainstalovat i výměník tepla – ten se používá k ohřevu vody. Díky tomu můžete kamna připojit na stávající systém radiátorů v domě a tak mohou sloužit jako pomocný nebo hlavní zdroj tepla. Tato krbová kamna lze proto použít k vytápění rodinných domků, chat a zimních zahrad.

Firma Krby Kozák vám kromě krbů, krbových kamen nebo krbových vložek schopna dodat také jiné produkty – například dlažbu a zábradlí, ploty, plynové domečky, akvária, studny, sloupy, květináče.

3 Responses to “Firma Krby Kozák vyrábí kvalitní krby i krbová kamna”

  1. Firma Krby Kozák vyrábí kvalitní krby i krbová kamna | Brumov village site Says:

    [...] Copywriting [...]

  2. Firma Krby Kozák vyrábí kvalitní krby i krbová kamna « Blog ABClinks.cz Says:

    [...] Copywriting [...]

  3. Firma Krby Kozák vyrábí kvalitní krby i krbová kamna Says:

    [...] Copywriting Posted in Info | Tags: firma, kamna, Kozák, Krbová, Krby, Kvalitní, vyrábí [...]

Leave a Reply