20
Pro

Centrální vysavače pro moderní životní styl

Posted By in Bydlení

Electrolux je největším světovým výrobcem vysavačů. Vyvíjí a prodává vysavače již od roku 1912 a má v této oblasti rozsáhlé a hluboké zkušenosti. Vždy klade největší důraz na to, aby produkty vyhověly těm nejvyšším ekologickým standardům a vyhovovaly těm nejvyšším očekáváním zákazníků na komfort a pohodlí. Centrální vysavače jsou jen jedním z takovýchto produktů.

Snažíme se předjímat, jaké spotřebiče naši zákazníci skutečně chtějí a potřebují, a podle toho vytváříme své výrobky. Věnujeme tomu čas, znalosti a spousty přemýšlení. Tento způsob přemýšlení a péče o zákazníka znamená, že porozumíme jeho očekávání a pronikneme do podstaty věci. Nejde o design za každou cenu, ale o design pro uspokojení uživatele. Promyšlený design pro nás znamená vyrábět výkonné spotřebiče, které se budou snadněji používat a se kterými se bude příjemněji pracovat. Spotřebiče, které dají našim zákazníkům svobodu užívat si největšího luxusu 21. století — duševní pohody. Cílem Electroluxu je vnést více pohody a klidu do každodenního života většího počtu lidí na celém světě.

Nabízíme centrální vysavače pro jakýkoli životní styl a obydlí, ať už budete stavět nový dům, renovovat ten současný, nebo jen prostě chcete zvýšit komfort vašeho bydlení a úklidu.

Výhodou centrálního vysavače je jednoduchost při čištění. Úklid místností se stává jednodušším – vysáváte dlouhou, pružnou a lehkou hadicí, kterou zapojíte do zásuvky na zdi. Když skončíte, hadici prostě vytáhnete a zásuvku zavřete. Můžete si vybrat z několika různých modelů sacích agregátů, všechny s vysokým sacím výkonem a účinnými motory. Taktéž si můžete vybrat z nabídky sad příslušenství s mnoha komponentami.

Společnost Smart Vac je výhradním dovozcem centrálních vysavačů Electrolux pro ČR,SR a Rakousko. Svým zákazníkům poskytujeme nejširší obchodní zastoupení. Pro centrální vysavače Electrolux jsou dodávány originální sady příslušenství, hadice i hubice. Hlavními součástmi centrálních vysavačů jsou potrubní díly, sací agregáty, hadicové a štěrbinové vstupy a vysávací hadice a příslušenství.

Leave a Reply