24
Led

Akumulační krby pro váš interiér od Krbařství Rosice

Posted By in Bydlení

Akumulační krby nabízí levné vytápění rosických interiérů

Akumulační krby se stávají jedničkou v celoročním vytápění objektů. Vytápění tímto způsobem se stává zábavným, nenáročným a v celku levným. Důležitým prvkem při pořizování tohoto systému vytápění je i určitě to, že vzduch není přesušený a tudíž je zdravý a příjemný. Akumulační krby budou vkusnou ozdobou každého rosického interiéru a díky možnosti připojení na hypoakustní systém vytopíte mnohonásobně více místností.
Výstavba krbu je složitá a proto by zájemci z Rosic měli oslovit odborníky ve svém oboru krbaře z jihomoravského Krbařství Rosice.

Krby od rosického krbařství

Dříve než si pořídíte krb je třeba zodpovědět otázku, jak velký výkon krbu potřebujete. Na tuto otázku vám pomůžou najít odpověď zkušení krbaři z rosického krbařství Ekomplex, kteří vám zodpoví mnohem více otázek, které jsou spojeny s výběrem, výkonem i výstavbou.
Krby jsou náročné nejen na výstavbu ale i projekt. Krbařství Rosice vám bude k ruce v Rosicích i okolí a postará se o dokonalou vizualizaci i samostatnou výstavbu krbu.

Počáteční investice jsou trochu větší oproti jiným krbům, ale následným vytápěním mnohonásobně ušetříte. Díky dokonalému systému akumulačních krbů, teplo z topeniště nejde rovnou do místnosti, ale shromažďuje se a díky tahovému systému se pozvolna uvolňuje několik hodin. Proto přikládaní do krbu nikoho nebude obtěžovat, ale stane se to oblíbenou součástí, jelikož se přikládá co 6-10 hodin. Přikládaní je ovlivněno požadovanou teplotou místnosti.

Akumulační krby

Akumulační krby jsou náročnější na prostor. Proto při výstavbě je na to třeba myslet. Zruční krbaři zvládnou v Rosicích postavit tyto krby v jakémkoli provedení od moderního vzhledu až po rustikální.
Akumulační krby se skládají ze:

 • speciální akumulační krbové vložky
 • obepláštění nebo-li krbu se speciálními akumulačními deskami
 • Krbyři z Rosic

  Akumulační krbové vložky se dělají ve dvou variantách a to akumulační prstence nebo tahový systém. Krbaři z Rosic vám poradí jaký druh je vhodný pro vaše potřeby. Na obepláštění se používá takový materiál, který dokáže přijmout a předat teplo jako jsou například keramické kachle, speciálně lité šamoty, žula, mastek nebo čedič.
  Tento krb se dokonale hodí do nízkoenergetických staveb, ale i všude tam kde vyžadujete levné, kvalitní, zdravé vytápění.

  Výhody akumulačních krbů:

 • Vydávají sálavé teplo
 • Schopnost akumulace (nastavení teploty v místnostech)
 • Malé teplotní výkyvy (díky nastavení teploty není v místnosti přílišné horko po zatopení a následná zima před přiložením)
 • Menší náročnost s přikládáním (není tak časté)
 • Nižší náklady na topivo
 • Zdravé vytápění (nevysušuje vzduch)
 • Nevýhody tohoto krbu jsou rozhodně nevýrazné oproti kladům:

 • Vyšší pořizovací náklady (časem se vrátí v protopeném palivu)
 • Větší hmotnost a rozměr
 • Systém se o trochu déle nahřívá
 •  

  Krbařství Rosice z jižní Moravy

  Pro správný chod krbu je třeba hned několik bodů, které je třeba správně provést. Je třeba přesně vypočítat výkon, který je ovlivněn například krbovou vložkou, délkou tahu systému, funkční plochou krbu a podobně. Pokud se chcete vyhnout veškerým komplikacím spojených jak s výstavbou tak i s výkonem krbu obraťte se na krbaře z rosické firmy Krbařství Rosice. Krbaři vám zajistí správnost výstavby a další potřebné požadavky na výstavbu krbu, jako je stavební povolení, kominické testy, tlakové zkoušky krbu a podobně.

  Krby jsou krásnou doménou každého rosického objektu. U krbu všichni rádi tráví svůj čas, ale nezapomeňte, že neodbornou výstavbou můžete ohrozit nejen svou nemovitost, ale i životy svých blízkých. Krbařství Rosice realizuje veškeré projekty na krby a mohou se pochlubit s mnoha spokojenými rosickými zákazníky.

  4 Responses to “Akumulační krby pro váš interiér od Krbařství Rosice”

  1. Akumulační krby pro váš interiér od Krbařství Rosice « Blog ABClinks.cz Says:

   [...] Copywriting [...]

  2. Akumulační krby pro váš interiér od Krbařství Rosice | Brumov village site Says:

   [...] Copywriting [...]

  3. » Akumulační krby pro váš interiér od Krbařství Rosice > MyBlog Says:

   [...] Copywriting Tags: Akumulační, Interiér, Krbařství, krby, Rosice, vás Jan26 Comments (0) [...]

  4. Akumulační krby pro váš interiér od Krbařství Rosice Says:

   [...] Copywriting Posted in Info | Tags: Akumulační, Interiér, Krbařství, Krby, Rosice, váš [...]

  Leave a Reply