29
Čvc

Přeprava do zahraničí je jednodušší, než kdy předtím

Posted By admin in Business

Dříve byla přeprava zásilek do zahraničí velmi drahá, časově náročná a nepříliš rozvinutá. V dnešní době je již spedice na výborné úrovni, díky čemuž mohou firmy posílat své zásilky do zahraničí zcela bez obav. Pokud byste i Vy rádi využili tyto služby, tak se Vám vyplatí spolupracovat se spedicí Emons, která je v této oblasti opravdu velmi zkušená a spolehlivá. S touto společností můžete přepravovat své balíky, kontejnery nebo těžké náklady třeba po celém světě, spedice Emons nezná hranic.

Vyberte si způsob přepravy

Na Vás, jakožto na cenných klientech této společnosti, spočívá volba způsobu přepravy. Pokud si nejste jistí, kterou zvolit, můžete si samozřejmě nechat poradit odborníky, kteří Vám navrhnou co nejlepší, cenově nejvýhodnější, zkrátka nejvhodnější způsob. Ze kterých lze aktuálně vybírat?

 

-        Námořní přeprava – Cesta po moři je vhodná zejména v případě přepravování kontejnerů nebo jiných těžkých nákladů. Nevýhodou mohou být delší doručovací doby a ceny.

-        Letecká přeprava – Vzdušnou cestou se vyplácí přepravovat zásilky, které spěchají k adresátovi. Leteckou přepravu volte tedy tehdy, pokud máte zájem o expresní mezinárodní přepravu.

-        Kamionová přeprava – Silniční přeprava patří k nejpoužívanějšímu typu v rámci vnitrostátní přepravy a v rámci přepravy zásilek po Evropě. Levný, dostupný a dostatečně rychlý způsob přepravy.

Mějte přehled o svých zásilkách

Přeprava zásilek do zahraničí může být pro Vás, pro klienty, lehce stresující, a to z toho důvodu, že se jedná o dlouhou vzdálenost a Vy netušíte, kde se balík právě nachází. Právě proto můžete využívat službu sledování zásilek, která Vám dodá klid a jistotu toho, že je zásilka stále na cestě a pohybuje se směrem k adresátovi. Získejte tedy přehled o svých balících, které jste svěřili spedici Emons.

 

Leave a Reply