3
Zář

Posílejte zásilky bez rizika

Posted By admin in Business

Patříte mezi méně důvěřivé osoby, které ocení jistotu? Rádi byste se dozvěděli, jak poslat balík na dobírku bez jediného rizika? Pokud chcete mít jistotu, že balík bude převzat a zaplacen, určitě oceníte možnost dobírky. Při volbě tohoto způsobu doručení adresát platí za zásilku až při převzetí, nikoliv předem.

Spedice Cargo International nabízí hned několik způsobů, jakými lze doručit zásilku, a právě dobírka patří mezi ně. Všeobecně je pak možné přepravovat zásilky s tímto zprostředkovatelem přeprav za pomoci spedic a balíkových přepravců menšími vozy. Silniční doprava se však řadí mezi ty nejrychlejší způsoby doručení zásilky, pokud je tedy řeč o relativně kratších vzdálenostech, jako třeba napříč Českou republikou. Existuje hned několik důvodů, proč je silniční přeprava spedice Cargo International lepší, než přeprava ostatních přepravních společností:

-        Možnost kalkulace zásilek

-        Po cestě můžete zásilku sledovat na internetu

-        Pracovník spedice si zásilku vyzvedne u Vás doma

-        Můžete si zvolit, kdy bude zásilka vyzvednuta

-        Při dlouhodobější spolupráci získáte výhodnější podmínky přepravy

 

Jak můžete vidět, spolupracovat se zavedenou spediční firmou, kterou je Cargo International, je příjemná záležitost. Stejný názor s Vámi může sdílet obrovská skupina spokojených klientů, kteří důvěřovali zavedené spediční firmě a nechali pomocí spedice Cargo International přepravit i své zásilky. Nyní se můžete připojit ke spokojeným zákazníkům, a nemít ohledně doručení zásilek naprosto žádné starosti.

Doručení zásilky v tom nejrychlejším čase

Snad každý by chtěl mít svou zásilku na místě určení co nejrychleji. Spediční společnost Cargo International dobře ví, jak moc jsou někteří klienti nároční. Proto je možné využít pokročilé přepravní služby, jako je expres či nadrozměrná přeprava zásilek. Každý si tedy vybere právě ten typ transportu, který mu bude nejvíce vyhovovat.

 

Leave a Reply