21
Čer

Jak snadno založit s.r.o.

Posted By in Business

Chystáte se založit s.r.o. a chcete co nejdříve začít podnikat? Máte málo času na „úřednické kolečko“? Raději byste věnovali všechnu svou energii a čas podnikání? Existuje jednoduché řešení, jak se vyhnout komplikacím a hledání tolik drahocenného času. Kupte si již založenou společnost.

Řada podnikavců nabízí na internetu ke koupi zástup s.r.o. společností. Na první pohled solidní nabídka se ale může snadno proměnit v noční můru a zástup věřitelů Vám jen přidělá další starosti. Jak tedy pořídit s.r.o. bez obav? Nákupem ready-made společnosti od některé z renomovaných firem. Na trhu jich je několik a nabízejí nově založené, nebo převzaté společnosti. Ti nejlepší ale nabízejí jen nově založené společnosti s čistou účetní historií, připravené k okamžitému převodu na nového vlastníka. Mezi takové patří i léty prověřená společnost Scott & Weber. Nejen že vše potřebné za Vás vyřídí, ale nabízejí i záruku.

Při výběru Vaší nové s.r.o. nejste přitom omezeni jen na Českou republiku. Jak uvádí Ing. Adam Zvada ze společnosti Scott & Weber, zákazník si může snadno vybrat nejen české společnosti s ručeným omezeným (s.r.o.), ale také slovenské ready-made společnosti s ručením omezeným. Stejným způsobem se dají zakoupit též akciové společnosti, evropské společnosti (SE), nebo offshore firmy. Je tedy jistě z čeho vybírat. To je také prakticky to jediné, co budete muset udělat. Vybrat si Vaší novou firmu v pravidelně aktualizovaných nabídkách, nebo zaslat přímo svou poptávku.

Scott & Weber Vám ovšem krom prostého prodeje s.r.o. nabízí i něco víc. Nadstandardní služby a servis. Ke všem nabízeným společnostem přikládá prvotřídní právní dokumentaci a veškeré podstatné změny jsou prováděny formou notářského zápisu notářem Notářské komory České republiky (NKČR). Dále garantují nulovou účetní historii každé společnosti a vše potřebné k převodu na nového vlastníka, vyřídí za Vás. Základní kapitál je u těchto společností již plně splacen a expresní vyřízení zápisu změn na úřadech je samozřejmostí. Koupí ready-made společností se tak stáváte ihned majitelem Vámi vybrané společnosti se sídlem a okamžitě za ni můžete jednat. V případě zájmu Vám rádi zajistí i sídlo Vaší společnosti v centru Prahy, virtuální kancelář, nebo pronájem kanceláře. Rychlé a profesionální jednání, mnohaleté zkušenosti, ceník bez skrytých poplatků a zodpovědný přístup, nabízí dnes kde kdo. Ale jen málokterá společnost taková opravdu je.

Pro více informací můžete navštívit internetové stránky www.scottweber.cz.


One Response to “Jak snadno založit s.r.o.”

  1. Jak snadno založit s.r.o. | Brumov village site Says:

    [...] Copywriting [...]

Leave a Reply